Propracujte svůj byt do posledního detailu

Napadlo vás někdy, že byste interiér své bytu či domu mohli vyladit opravdu až do toho nejmenšího detailu? A to včetně zásuvek vypínačů?

žárovka

Na cestě k dokonalému interiéru padly i poslední překážky v podobě zásuvek a vypínačů!
Opravdu je to tak, protože od doby, kdy se na trhu s elektronikou objevila dokonalá modulární řada strojků schneider unica, už vás nic nezastaví. Za úspěchem této drobné elektroniky stojí převratná skutečnost, že jednotné strojky zásuvek a vypínačů můžete libovolně, a dokonce i opakovaně, doplňovat libovolnými rámečky zvolených barev a tvarů. To znamená, že pokud máte doma stěny omalované na zeleno anebo klidně i na růžovo, tak si zvolíte třeba zelené anebo růžové rámečky, a to ještě v libovolných barvách. Anebo klidně v barvách kontrastních – to už záleží pouze a jen na vašem vkusu, jakým chcete svou domácnost směřovat. A skvělé je na tom jistě i to, že vaše volba nemusí být nikdy definitivní.

Proto když se rozhodnete doma vymalovat, vše od základu přestavět a změnit, tak můžete jednoduše změnit i podobu zásuvek a vypínačů, aby byly opět dokonalé. A je to jednoduché: v žádném případě se neděste toho, že budete muset volat elektrikáře – bohatě postačí, když vyměníte staré rámečky za nové, které budou v takovém designu, jaký se vám bude nejvíce zamlouvat.

spínač

Tomu se říká revoluce v bydlení!
A právě díky těmto revolučním možnostem na trhu s elektronikou padají už i ty poslední zábrany toho, abyste měli interiér svého bydlení naprosto dokonalý. Nicméně jasné je, že při zařizování svého bytu budete jistě v první řadě řešit to, jaký si pořídíte koberec, nábytek anebo třeba textilie. A dokonale promyšlené barevné a tvarové ladění zásuvek a vypínačů bude už jen třešničkou na dortu. Nicméně všichni, kdo se v takových věcech vyznají, moc dobře vědí, že právě na detailech záleží, zda budete hrát první ligu anebo jen okresní přebor. A kam byste se se svým interiérem chtěli zařadit vy?