Tester je užitečným pomocníkem

Jak už jistě víte, udržet bazénovou vodu v komfortním stavu, který by odpovídal zdravotně nezávadnému koupání, není snadné. Možná už máte několik nepříjemných zkušeností se zakalením, nepěkným zbarvením nebo celkovým znečištěním vaší vody. A možná vám ani neunikla skutečnost, že i přes vaši veškerou snahu, vám ani ta nejlepší chemie na trhu se vším nepomohla.
Pokud chcete vědět, čím to vlastně je a jak se příště tomuto problému vyhnout, měli byste se více informovat o příslušenství k bazénu, jakým jsou testery https://eshop.techneco.eu/Testery, které vám o kvalitě vody mnoho prozradí.zahradní bazén

Neúčinná chemie neexistuje

Jestli jste zastánci toho, že chemie, kterou jste doposud vyzkoušeli jednoduše nefungovala, chyba byla pravděpodobně jinde, než pouze ve značce chemických přípravků.

  • Každá chemie dovede účinkovat a přinést vám výsledek v podobě fantastické čisté vody.

Jestli pozorujete, že se její stav začíná zhoršovat, a to i přes skutečnost, že používáte filtraci a chemické tablety, sáhnout byste měli po testeru pH a Cl.hladina bazénové vody

Sledování hladiny pH vaši vodu vždy zachrání

Jedině pod podmínkou, že budete pravidelně měřit hladinu pH ve vaší bazénové vodě, ji můžete v každém ohledu včas a správným způsobem zachránit.

  • Žádná chemie nemůže mít prostor k tomu, aby účinkovala bez toho, aby bylo pH v rovnováze.

Jeho hodnota by se měla pohybovat v rozmezí 6,8 – 7,2.
Příslušný tester vám tedy napoví, jestli ho je potřeba zvýšit nebo snížit. Na jeho úpravu existují přípravky, které vám pomůžou dostat ho do rovnováhy.
Nepochybně i hodnota chloru je velmi důležitým ukazovatelem toho, jestli je vaše voda zdravotně v pořádku. Bez jeho výskytu se v bazénové vodě začnou vytvářet bakterie, plísně a začne se zakalovat. Pokud však testerem Cl naměříte jeho nedostatečnou hladinu, rozhlédněte se po přípravcích, které vám ho navýší.
V sortimentu nalezete náhradní náplně do testerů nebo praktické typy, které naměří nejen pH, ale i Cl a tím pádem jich nemusíte vlastnit několik a ztrácet v nich přehled. Každopádně si toto příslušenství pořiďte a sami uvidíte, že vaše voda bude vždy dokonalá.