Aromaterapie pro posílení testosteronu


Také jste se zařadili mezi muže středního věku, co řeší problémy s erekcí, a sází na rychlý postup zajištěný Viagrou s cenou bez receptu erectmax.cz a jejími generiky? Pak vás musíme zklamat, protože tyto léky se nezabývají příčinou, a tou je zpravidla nesprávný životní styl. Jestliže se nezaměříte tímto směrem, budou se problémy v budoucnu opakovat a možná i stupňovat. Nejzávažnějšími příčinami těchto potíží je vaše strava a postoj vůči stresu, stres je navíc příčinou většiny civilizačních chorob a nevhodný jídelníček tomu nasadí pomyslnou „korunu“. Nakupujte raději potraviny v prodejnách zdravé výživy a se stresem si vypomáhejte vhodnými bylinkami, například Kotvičníkem zemním, Ashwagandhou nebo Macou peruánskou.

milenci v přírodě

Adaptogenní bylinky napomáhají k nastolení hormonální rovnováhy, a ta pak udržuje v organismu na potřebné výši (v optimální míře) i testosteron. Posílit jej můžete i dalšími vlivy, například vydatným spánkem, detoxikací organismu od těžkých kovů například Spirulinou a Chlorellou či zeleným ječmenem, masážemi a také aromaterapií.

dívka na posteli

Aromaterapie není tak náročná, jak se zdá, jde zejména o to zaměřit se na vlastní pocit, který napovídá, jaké vám vyhovují vůně, a v jakém rozsahu. Nepoužívejte však žádné syntetické parfémy a požádejte o to i vaší partnerku, namísto toho věnujte pozornost čistě přírodním esenciálním rostlinným olejům. U mužů by k posílení tvorby testosteronu výborně posloužit jasmín a veškeré citrusové plody, vůně borového dřeva a lesního ovoce.

A na závěr bychom se mohli zmínit o kouzelném vlivu vůně ženského potu. Zmiňuje se o něm i známý sexuolog MUDr. Radim Uzel a popisuje, že partneři podle přitažlivosti potu rozpoznají, zda je pro ně protějšek vhodný pro plození zdravých dětí. Pro muže je ženská vůně velmi silným afrodiziakem a pro zesílení tvorby testosteronu někdy postačí docela obyčejné propocené tričko, spodní prádlo či silonové punčochy.