Báječné vlastnosti meduňky

Snad už všichni víme, že pitný režim je třeba dodržovat, a to ať je jaro, léto, podzim či zima. Samozřejmě v období letních veder je nutné příjem tekutin zvýšit, ale i na podzim nezapomínejte pít. Nezáleží na ročním období – pít je nutné během celého roku. Máme tím samozřejmě na mysli nealkoholické nápoje.

Vhodné jsou všechny zdravé tekutiny bez chemie, což vám nabízí domácí manufaktura, která vyrábí sirupy bez zbytečných, a hlavně nebezpečných konzervačních látek, navíc i bez přidaných sladidel, to znamená bílého cukru, který je už známý spíše pod názvem: „Bílý jed“ nebo také „Prázdné kalorie“.

meduňka bylinka

Bílý cukr totiž díky způsobu zpracování sice získává na krásné bílé barvě, ale také díky rafinací ztrácí veškeré vitamíny a minerály, takže skutečně, když sladíte bílým cukrem, přijímáte do sebe pouze a jen p r á z d n é k a l o r i e. Jestliže jste nuceni si hlídat svou váhu, bílý cukr prostě ze svého denního jídelníčku škrtněte. Je spousta jiných a zdravějších látek, kterými si můžete osladit svůj život.

Hubnutí zpravidla provázejí stavy stresu (co si můžu dát a co nesmím), hlídáte se, abyste nic špatného nespořádali a tak podobně. Ale hubnout je třeba s klidným svědomím a s láskou v srdci. Ne vždy striktní zákazy vás dovedou ke spokojenosti. Vy se můžete i odměnit za to, že se vám podařilo to, nač jste se dlouhá léta připravovali! Zklidněte svůj život a podpořte své duševní zdraví spolu s psychickou a fyzickou pohodou.

meduňka siru

Podpořte svůj klidný spánek, neboť je vědecky prokázáno, že ten, kdo dobře spí a odpočívá, jeho tělo za něj ve spánku pracuje a spaluje kalorie. Kdežto, když se neustále budíte a nemůžete spát, tělo nemůže pracovat, což je logické, a kilíčka neubývají …

Ochutnejte sirup z meduňky s heřmánkem z domácí manufaktury, kteří domácí vyrábějí ručně a s láskou k přírodě. Meduňka výtečně podpoří duševní zdraví, a navíc působí jako antioxidant a heřmánek? Ten uvolňuje dýchací cesty, takže budete spokojeně spát.