Potřebujete hubnout a držíte proteinovou dietu?

Potřebujete hubnout a držíte proteinovou dietu?

Zapomeňte v případě proteinové diety https://goodly.cz/diety-vs-hubnuti-pri-beznem-stravovani/ na jídlo, na které jste byli zvyklí a začněte konzumovat nové potraviny, převážně v sušené formě. Což znamená, že jsou instantní, ale vy si je podstatně rychle připravíte. Výhodou je, že nebudete muset nakupovat, docházet do obchodních řetězců, stát fronty a složitě vymýšlet nové dietní recepty. V tom je ta úleva, že jídlo budete mít objednané. Pošťák vám je přinese v balíčku k vám domů a příprava jídla je zpravidla velmi jednoduchá. Stačí dolít vodou do shakeru, protřepat, případně prohřát dvě tři minutky v mikrovlnné troubě na střední výkon, nechat jídlo asi tak dvě minutky odpočinout a už můžete směle konzumovat.

Takže zcela radikálně na dobu minimálně čtrnácti dnů, tří neděl, měsíců, měníte své stravovací zvyklosti. Maximálně je povoleno dojídat se přesně danými druhy zeleniny, popřípadě i ovoce.

ovoce snižuje váhu

Jenže – pak po dietě – se vrátíte ke svým stravovacím návykům a přiznejme si, kdo by se chtěl po zbytek svého života stravovat „instantně“ … a přichází zákonitě jo-jo efekt. Nemusí, ale ve většině případů ano. A shozené kilogramy nadváhy jsou nazpět a jak víme, zpravidla ve vyšší hmotnosti.

Proto naše nabídka je zcela jiná, zůstávají vaše stravovací zvyklosti, vy je jen doplníte účinnými hubnoucími koktejly. Nemusíte si odpírat jídlo, na které jste zvyklí, což je príma! Protože nutriční drinky doplní vaše běžné stravování potřebnými proteiny, vitamíny, vlákninou, enzymy. Vy prostě „jen“ věřte svému tělu, jezte střídmě a doplňte jídlo nutričními drinky, které vám zcela zaručeně napomohou ke zdárnému a úplnému hubnutí bez pocitu hladu!

namáhavé hubnutí

Nutriční drinky vás právě zasytí na dobu tří až čtyř hodin a dodají vašemu organismu vše potřebné v přesném složení, jaké potřebujete. Proto netrpíte pocitem hladu a vaše tělo nesahá pro energii do svalové hmoty, kterou naopak zvyšuje díky těmto proteinům, ale do vašich tukových zásob, což je přesný účinek toho, co od zvýšeného příjmu proteinů potřebujete.