Připravte nezapomenutelné narozeniny

Neexistuje snad žádné dítě, které by nemilovalo své vlastní narozeniny. Všechno je takové jiné. Rodiče neprudí, všichni se sejdou jen kvůli němu, dostává se mu nevšední pozornosti, na stole se objeví jeho milovaná jídla, slavnostní dort je jen jeho, přijímá dárky. A rozhodně jej čeká překvapení, které nečeká, nebo alespoň v duchu v něj doufá.
narozeninový balonek
Nápad nad nápad!
Pro rodiče je den narozenin jejich potomka malinko vysilující, protože chtějí vytvořit kouzelnou atmosféru a občas jim docházejí nápady, jak své dítě překvapit. Milí rodiče, jestliže vidíte v očích Vašeho dítěte před jeho slavnostním dnem naději na to, že bude zase nějaké to nečekané překvapení, a Vás pořád nic skvělého nenapadá. Nezoufejte. Nemáte totiž důvod! Uspořádejte velkolepou narozeninovou párty v prostředí trampolín .
Nehleďte na to, že babičky budou kroutit hlavou nad tím, kam že to chcete umístit slavnostní den jejich vnoučete. Je to den jejich, nebo vnoučete? Chcete přece svého malého oslavence překvapit něčím výjimečným a nečekaným, nebo ne? Potom je jump park skvělou příležitostí nezklamat ty malé jiskřičky naděje v očích dítěte. Pozvěte kamarády a společně odjeďte do místa, které všechny přítomné opravdu překvapí. A Vám, jako rodičům, se podaří zorganizovat nezapomenutelnou oslavu narozenin, kterou bude každý malý host oslavenci závidět. A starost s narozeninovým dortem si také nedělejte. V trampolínovém areálu jsou na pořádání narozeninových oslav vždy připraveni.
skákájící chlapec
Nadšení nebude brát konce
Neříkejte, že se Vám takový nápad nelíbí. Je přece úžasný. Možná jste ještě nikdy neuspořádali tak výjimečné překvapení, jako pobyt v areálu trampolín, kde o zábavu a zdravý pohyb není nikdy nouze! Vaše dítě bude šťastné. Nebude rozhodně zklamané. A bude vděčné za Vaši přípravu tak skvělých narozenin!