Řadíte se mezi milovníky kávy?

Káva je pro nás běžný nápoj, který si dopřáváme téměř denně. Dáváme si ji jen tak na chuť, dopřáváme si ji na dobrou náladu, zkrátka se vždycky najde důvod, proč si ji dát. Navíc pokud si ji dáváme doma třeba s rodinou nebo přáteli, je její příprava tak trochu takový rituál. Většina lidí se spokojí s obyčejnou kávou ze supermarketu. Jenže na výběr je toho mnohem víc. Proč nevyzkoušet opravdu dobrou kávu, kterou si můžete koupit dnes v každém městě? Pražírny nabízí soustu skvělé kávy, kterou si můžete vychutnat jak v místních podnicích, tak i u sebe doma. Využijte možnost si dnes objednat nejlepší kávu, jakou můžete ochutnat. Víte jaká to je?

zvíře cibetka

Gurmeti na celém světě ji považují za skutečně luxusní zážitek. Tato káva se vyrábí opravdu velmi netradičním způsobem. Ještě nezralá kávová zrna si dává jako hlavní chod cibetka, která ale ovšem nestráví. Zrna tak projdou jejím trávicím traktem ven. Poté se sbírají, pečlivě čistí, a teprve poté se praží. Je to sice zvláštní, ale trávicí enzymy dodávají káva opravdu jedinečnou a nezaměnitelnou chuť, která vás určitě osloví.

Kopi Luwak – Cibetková káva darka-shop.cz patří mezi klasiku, kterou by měli vyzkoušet všichni, kteří si myslí že mají rádi dobrou kávu. Je sice hodně drahá, ale taková káva se pije na degustaci a ne jako denní přísun kofeinu. Vyzkoušet by ji měl každý, kdo stále hledá dokonalou kávovou chuť. K dostání jsou přímo degustační porce, které určitě potěší třeba jako dárek k Vánocům nejednoho kávomila.

kávová zrna

Zkuste ji i vy
Tato káva se velmi těžko shání, a většinou ji v běžných obchodech neseženete. Protože je to káva pro opravdové fajnšmekry a je jí málo, je většinou rychle vyprodaná. Proto s nákupem neváhejte a vyzkoušejte tuto zajímavou kávu, dokud je skladem. Dejte si šálek cibetková kávy a o svůj netradiční zážitek se podělte s ostatními.