Výhody, které nebankovní společnosti nabízí

Ve většině článků je k nebankovním společnostem přistupováno spíše negativně. Píše se o nich, že nabízí nevýhodné úvěrové produkty mnohdy se skrytými poplatky. Což může být určitě pravda, na druhou stranu ani banky nejsou bez viny. I když na ně řada lidí pohlíží jako na důvěryhodné subjekty, které vám splní vše, co vám na očích vidí. Ano, je pravda, že nebankovní společnosti rozhodně nejsou vrcholem ctnosti, na druhou stranu mnohdy nabízí úvěr i žadatelům, kteří by v bance neměli šanci nikdy uspět. Pojďme si teď představit některé jejich výhody, které skutečně stojí za pozornost a možná jste o nich až doposud nevěděli.

Přesýpací hodiny

Úvěr sjednaný v rekordním čase

Jak je tomu v bankách? Dlouhé čekací lhůty, složité papírování nebo tolik nenáviděná byrokracie. Nic podobného vás u nebankovních společností naštěstí nečeká. Možná budete překvapeni, jak rychlý tento nenáviděný proces může být, u některých společností se vyhnete i návštěvě pobočky. Pracují totiž s online formulářem, který stačí vyplnit, následně navolit podmínky úvěru a pak jen čekat na verdikt ze strany společnosti. Povětšinou se setkáte s kladnou odezvou a peníze máte již do druhého dne k dispozici.

Dáváte přednost raději osobní komunikaci? Nevadí! Nebankovní půjčku totiž sjednáte i na pobočce a peníze jsou vám předány při podpisu smlouvy. Jedná se však spíše o rychlé spotřebitelské úvěry, kde je možné vyplatit peníze v hotovosti. U větších půjček si budete muset chvíli počkat.

Růst úroku

Hypotéky bez registru

Raději byste hypoteční úvěr, ale banka vám ho neposkytne? Nevadí, u nebankovních společností je možné žádat i o ten. Jedná se o americkou hypotéku bez registru https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/. Společnosti nebrání v jejím schválení ani žadatelova špatná finanční minulost. Pokud se potýká s negativním záznamem v registru dlužníků, uspěje i tak.