Za lepší vyvinutost

Každý má svůj vkus, co se poprsí týká. A s výjimkou těch, jimiž, jak se říká, hormony třískají o zem, tedy hlavně plus mínus pubertálních jedinců mužského pohlaví, kteří by ochotně brali prakticky jakékoliv obliny, jen aby je měli k dispozici (pochopitelně ne na sobě, ale na leckterém objektu svého neklidného snění), se dá říci, že se nějaký ten nedostatek najde dost často.
červená podprsenka
Ženě (nebo muži na ženě) se nemusí líbit leccos. Což je – abychom trochu pozvedli na duchu ty z našich drahých poloviček, jež toto těžce nesou – ale notně subjektivní. Zatímco jeden/jedna nenechá na některém poprsí nit suchou, druhý(á) by byl(a) na vrcholu blaha, kdyby mu/jí to bylo k mání.
A ve snaze zbavit se nedostatků nebo domnělých nedostatků tak nejedna žena podstupuje třeba i plastickou operaci. A protože je to vcelku častá a nejednou i poněkud rozporuplná záležitost, opředená četnými zkazkami, varujme se před pouhými neopodstatněnými .
nahá blondýna
Protože říká se o tomto leccos, jenže jakkoliv je prý na každém šprochu pravdy trochu, jsou i šprochy vysloveně vycucané z palce.
Říkává se třeba, že se dají umělá prsa od těch pravých poznat. Ovšem to ve skutečnosti v případě kvalitních implantátů na pohled poznat nelze a ani na omak to s jistotou neurčíte.
Říkává se, že takové implantáty bolí. Jistě, podobná operace se bez bolesti neobejde, ale u kvalitního chirurga a při adekvátní péči se netřeba bát žádných nesnesitelných muk. Většinou jde o lehkou bolest, která odezní pár dní po operaci.
Tu a tam lze zaslechnout, že s prsními implantáty nelze kojit. Což se ale vůbec nezakládá na pravdě. Protože takový implantát nemá na prsní žlázu žádný vliv.
Což jsou potěšující upřesnění.
Ovšem existuje i fáma, jejíž vyvrácení nemusí vyvolat až takové potěšení. Protože se nezakládá na pravdě ani to, že jsou takové prsní implantáty ‚na věčné časy a nikdy jinak‘. Protože ani ty nejlepší implantáty nejsou věčné a nezbývá než je po deseti nebo patnácti letech vyměnit. Protože jinak by byly zdravotním rizikem.
Což by vše měly ženy vědět, než se na případnou plastiku vypraví. Aby pro sebe nebo pro někoho kolem sebe vypadaly přitažlivější. Jak tomu nakonec může, ale také nemusí být. Protože každá žena je krásná, jen jsou mezi námi i ‚slepci‘, kteří to z neznámých důvodů nevidí. A ne vždy na tom kus silikonu něco vylepší.