Afrodiziakum, které vás přenese do jiné dimenze – Zkuste poppers a přesvědčte se, jak funguje!

Navštěvujete občas sexshop nebo se k tomu teprve chystáte? Možná hledáte ideální afrodiziakum, díky kterému si budete sexuální hrátky užívat naplno.

Afrodiziakum, které vás přenese do jiné dimenze – Zkuste poppers a přesvědčte se, jak funguje!

Směsi chemických látek, které mají nejen účinky, jako afrodiziakum se přezdívá poppers. Jde o látky, které jsou určené k přímé inhalaci a nejvíce se užívají právě během postelových hrátek, ale jejich užití je možné i při jiných příležitostech. Co vás čeká, když budete chtít poppers vyzkoušet a na co se musíte předem připravit? Jak to funguje a co to udělá s vaším tělem a vašimi zábranami?

pexels-photo-2792156

Okamžitý účinek

Účinek se dostavuje okamžitě, což znamená, že jej můžete očekávat asi už do pěti až deseti sekund po nadechnutí. A jak se to vlastně projevuje? Dostaví se ihned zrychlený tep a bušení srdce, což je normální jev a není se tedy vůbec čeho obávat. Za další běžné účinky se považuje malátnost, červenání obličeje a dostavit se může i nevolnost nebo bolest hlavy, to ale obvykle pouze v případě, že se látky vdechne příliš. Na správné užívání je potřeba dávat si pozor, není vhodné užívat zvýšené množství a ani se nedoporučuje časté či dokonce každodenní užívaní této chemické směsi.

Kde je sehnat?

Poppers cena je přijatelná, navíc malou lahvičku s touto směsí můžete zakoupit volně v jakémkoliv sexshopu nebo na internetu a ve specializovaných prodejnách. Je třeba ale počítat s tím, že účinky se sice dostavují rychle, ale rychle také ustupují, jde tedy o krátkodobou euforii, účinky poppres vás ale opravdu doslova přenesou do jiné dimenze. Nejčastěji dochází k uvolnění zábran, dostavuje se zvýšená chuť na sex, člověk se stává malátným a opojení se projevuje i uvolněním svalstva, což je právě výhodou během sexuálních praktik, které se jinak mohou jevit jako bolestivé až nepříjemné.

pexels-photo-5187574

Při užívání je nutné myslet na to, že látky se velmi rychle uvolňují, takže se lahvička musí ihned po vdechnutí okamžitě zase uzavřít, jinak celý obsah vyprchá. Poppers mohou užívat jen dospělé osoby starší osmnácti let, jinak se prodávají u nás zcela bez omezení.