Elektronické vychytávky, které vám usnadní život!

Elektronické přístroje nás obklopují celý den, některé jsou méně užitečné, bez jiných si nedokážeme svůj život představit. Jaké vymoženosti techniky oceníte?
bílé smart hodinky
Meteostanice
Chytré domácí meteostanice už dnes zvládají nejen změřit teplotu, ale také se z nich dozvíte, jaký fouká vítr, jak je silný, zda prší, jakou intenzitou, můžete se na nich podívat i na běžnou předpověď počasí a ukáže vám i atmosférický tlak. Meteostanice je prostě super vychytávka pro ty, kteří mají rádi přeled o počasí a nestačí jim podívat se z okna.
Fitness náramek či hodinky
Fitness náramek už dnes není určený pouze pro sportovce. Pokud chcete mít přehled o svých nachozených krocích a chcete vědět, jestli máte tepovou frekvenci v pořádku, pak se vám bude určitě hodit. Chytré hodinky, se budou hodit jak sportovcům, tak i zaneprázdněným zaměstnancům či podnikatelům, kteří chtějí mít přehled nejen o čase, ale také si na nich chtějí přečíst třeba i textovou zprávu, nebo přijmout hovor, aniž by museli vytahovat telefon.
nabíječka na mobil
Power banka
Power banky jsou oblíbenými pomocníky nejen na cesty. Nabízejí uživatelům telefonů a jiných přístrojů neustálou možnost dobít si telefon či třeba čtečku nebo tablet během chvíle na cestách nebo klidně i doma. Výhodou je, že power banky mají poměrně velkou kapacitu, takže i třeba den dva bez proudu vás nepřekvapí.
Univerzální nabíjecí kabel
Co může být horší, než neustále hledat určité nabíječky. To máte telefon, tablet, druhý telefon, čtečku elektronických knih, hodinky, náramek… Prostě je toho opravdu hodně a mnohdy má každá tato věc jinou nabíječku, než ty ostatní. Není nic jednoduššího než mít kabel univerzální a moci si jednoduše vyměnit konektor dle potřeby. Už žádné hledání nabíječek po bytě, prostě budete mít jednu a ta vám bude stačit téměř na všechny elektronické přístroje, které potřebujete nabíjet.