Skleněné zábradlí – zajímavá volba

Nejenom vybrat pozemek, pak si spočítat a vybavit hypotéku, stavební povolení, to vše jsou možná klikaté cestičky. A následně najít a objednat si firmu, na kterou kromě toho, že na ni bude spolehnutí, tak by to měla být firma, která dokáže odvést precizní práci

Každý, kdo staví dům,nebo plánuje rekonstrukci, tak má určitou představu, že to nebude jenom velký dům nebo malý domek, ale hlavně, bude to domov pro jeho rodinu… Útulný, praktický a přitom bezpečný všech stránkách.

Pokud máte dobrého projektanta, který vám připraví celkovou dokumentaci, jež splňuje vaše představy o bydlení, máte před sebou už jen rozhodování o tom, jaké chcete mít ve svém domově schodiště se zábradlím, případně zábradlí na terase. Zde se nabízí mnoho variant.

Využitím moderních technologií a designu, které se týká jak schodišť a zábradlí, je v současné době možnost uskutečnit vše podle vašich představ.

skleněné zábradlí terasa

Zábradlí v domě je po bezpečnostní stránce velmi důležité, ale to nebrání tomu, aby bylo jak praktické, tak dokonale zajímavým prvkem v interiéru.

Pokud víte, jaké zábradlí ve svém domě chcete mít, tak druhou starostí pravděpodobně bude najít tu správnou firmu, která dokáže splnit bez problémů vaše představy a odvést dokonalou práci se vším všudy.

Naše společnost K. M. K. design vám v tomto směru vám vyjde po všech stránkách vstříc. Dlouhodobě vyrábíme kompletní schodiště, zábradlí a schody. Může to být i v kombinaci z různých materiálů – dřevo, kov, sklo. Na našich webových stránkách si můžete pohlédnout snímky všeho, co jsme už realizovali. Možná vás zaujme skleněné zábradlí. které je v interiéru dokonalým čistým a elegantním prvkem. Je plně funkční a bezpečné.

skleněné zábradlí interiér

Dokážeme vám z vašeho zadaného požadavku vyrobit, dodat a dokončit takové skleněné zábradlí, které bude s interiérem nejenom ladit, ale bude přizpůsobené všem požadavkům pro bezpečnost (například, aby i malé děti se dokázaly zábradlí zachytit).

Bezpečnostní sklo na zábradlí nabízíme čiré, kouřové, mléčné, kalené s potiskem nebo bez potisku.