Kouzla a mikromagie výlučně jen pro vás

Hledáte zábavu, pořádáte v blízké budoucnosti setkání přátel, kolegů, spolužáků po dvaceti letech anebo plánujete svatební veselí?

Všechny tyto akce mohou mít jedno společné, a to, že se budou hosté neuvěřitelně bavit a nezažijete trapné chvíle, kdy se někdo po letech setkání nepoznává a vázne zábava. O skutečné veselí se na těchto setkáních zcela bezkonkurenčně postará mikromagie v rukách fantastického kouzelníka.

oslava jara

Ještě jste neviděli kouzlit mága na vlastní oči?

Právě dnes budete mít tu správnou příležitost a dokonce si i některá kouzla ověřit nejen na vlastní oči, ale i vlastníma rukama, protože tento čarostřelec vás i zapojí do kouzlení. A vám se tak budou měnit karty v ruce, až se tomu nebude chtít věřit.

Můžete si vybrat, zda se na úžasné představení kouzelníka budete dívat ve stylu Start up Magic nebo se necháte vtáhnout do čar a kouzel přímo na parketu, kam váš nový host vpluje se svým ohromujícím šarmem. Stejně tak dokáže kouzlit i v přírodě, a to přímo před vaším zrakem a zrakem diváků.

svatební veselí

Mikromagie je zvláštní styl, kde se používají drobné předměty, jako jsou mince, prstýnky vypůjčené od přítomných dam (které se samozřejmě vrací opět majitelce, jen jsou trochu očarované …), hrací karty, nezbytné hedvábné šátky.

Vy ani nemusíte vstávat od stolu a zábava může pokračovat i s příchodem tohoto kouzelného hosta, který na vaše přání obejde všechny přítomné a zakouzlí přímo u stolu. Délka mikro magického kouzlení záleží vždy na domluvě. Všechny podmínky je nutno domluvit předem při objednávce a věřte, že se domluvíte vždy. A již od zadání objednávky si můžete představovat překvapení vašich hostů, když se na parketu objeví zcela nová tvář, kterou nikdo nezná a nakonec se z ní vyklube opravdový kouzelník!

A věřte, že se o nezapomenutelném setkání s kouzelníkem na různých srazech či svatebním veselí bude tradovat mnoho zábavných historek mezi vašimi známými ještě hodně dlouho!