Trezor do domácnosti

Schovávání peněz pod polštář nebo zakopání na zahradě je řešení které známe z filmů pro pamětníky. Dnes máme i jiné možnosti jak peníze chránit a řeč teď není o uložení peněz v bance. Trezory díky svým rozměrům a ceně mohou obývat každou domácnost. Umístit se dají do zdi, na zeď nebo do nábytku. V závislosti na bezpečnosti spadají do jednotlivých tříd. Odemykat a zamykat se dají jednak klíčem, mechanických zámkem nebo elektronicky. Pokud plánujete uložit větší částku, vyplatí se nechat si trezor odborně nainstalovat a předejít tak chybám kterých se sami můžeme dopustit. Obsah trezoru jde pojistit podle typu na určitou částku a je dobré se na to na pojišťovně informovat.
otvírání trezoru

Na otisk prstu, ohnivzdorný


Ty nejdražší trezory jsou ohnivzdorné a vybavené odemykáním na otisk prstu, čímž se stávají velice bezpečné proti případnému zneužití třeba právě nespolehlivých členem domácnosti. Spolu s financemi se ve svém trezoru můžete uschovat i velice důležité dokumenty.
Trezor je skvělé řešení, ochrání vaše peníze i písemnosti. Jeho pořízení je tak na zvážení každého člověka. Vždy bychom měli vybírat kvalitní a atestované výrobky s nižší kvalitou se může pojit i menší bezpečnost, to musíme uvážit. Vybírejme proto podle svého uvážení a nebojte se nechat si poradit. Pokud si chceme obsah trezoru pojistit vždy ho musíme mít ukotvený tedy připevněný. Na druhou stranu malý přenosný trezor může sloužit jako dětská pokladnička. Nikoho patrně nepřekvapí fakt že v dnešní době kde je možné ledacos si lze nechat vyrobit i trezor na zakázku. Doma tak můžeme mít trezor atypického vzhledu.
pampelišky na zámku
Někdo namítne že je trezor nesmysl, je pak o to smutnější když slyšíme ve zprávách případy lidí jimž zloděj ukradl celoživotní úspory které doma schovávaly. Pokud jste na vážkách jestli si ho pořídit či ne, zvažte svoje možnosti. Pořízením kvalitního trezoru neprohloupíte.