Ženské prsy uzavřené do podprsenky

Ženské prsy jsou považovány za zázrak přírody. Jejich praktická i estetická funkce se skloubí v jeden harmonický celek, pro muže jsou sexuálním symbolem, kvůli němuž se dokonce vedly války, pro kojence jsou nezbytným zdrojem přirozené potravy. Ženské tělo by bez krásných tvarů prsů ztratilo svůj emotivní náboj, ženy by pro muže přestaly být po sexuální stránce zajímavé a mohlo by to dokonce ohrozit budoucnost vývoje lidského genomu. Sex by zkrátka přestal být vyhledávaným zdrojem uspokojení a jistě si dovedete představit, co by následovalo.
podprsenky na šňůře
Pro odhalená ženská ňadra muži podnikají opravdu leccos. Souvisí to zároveň s mateřským pudem, neboť laskání bradavek je spojováno s obdobím raného vývoje lidské osobnosti, z psychologického hlediska vidí muži ve své partnerce potenciální matku svých potomků a zároveň je to podvědomě spojuje s jejich vlastním dětstvím.
rudá podprsenka

Nosit nebo nenosit

Jestliže byste položili otázku některému heterosexuálnímu muži, zda by měly ženy nosit podprsenku, pravděpodobně vám odpoví, že by uvítal, kdyby tvary ženských ňader nebyly zbytečně zakrývány. Podprsenky jsou součástí oděvu teprve několik století a v západní společnosti jsou vnímány jako oděvní prvek pro zaclonění intimních partií. Příroda však nepočítala s tím, že bude lidská sexualita natolik tabuizována, že bude nutné ženské poprsí takto skrývat.
odhalené rameno
S tímto názorem souhlasí i řada lékařů, kteří dokonce ženy varují před jejich dlouhodobým nošením. Údajně dochází k oslabování přirozeného napínání prsů vlivem zemské gravitace. Zároveň bylo zjištěno, že ženy, které podporu prsů nenosí, nemají žádné problémy s povislými ňadry. Sevřením hrudníku do korzetu také trpí krevní oběh a cévní zásobování tkání, což má neblahý vliv na dostatečné prokrvení a okysličení. V dlouhodobém horizontu se tento fakt může projevit i vážnou chorobou, např. nádorovým bujením.